Realita vs. Instagram

instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-3

Instagram je sociální síť prezentující ty nejdokonalejší fotky z dokonalých životů jejich tvůrců. Bohužel ani tomu se nedá úplně věřit. Už v článku Já vs. Já na Facebooku  jsme si řekli, že sociální sítě mají tu úžasnout schopnost ukázat nás jako superhrdiny, modelky a bůhvíco. Zároveň nás ale také učí vytáhnout z té změti a chaostu ten jedinečný prvek hoden publika a povýšení pořízené fotky na umělecké dílo.

Nemusíme být ani profesionální fotografové, abychom to dokázali. Avšak jeden profesionální fotograf se zamyslel nad tím, jak lidé falšují své dokonalé fotky a nafotil takové „making of“ (jak vznikají) dokonalé instagramové fotky a koukejte, jaké perly se z toho bordelu dají vytáhnout :)

instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-1 instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-2 instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-7 instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-8 instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-9 instagram-lie-photos-crop-slowlife-chompoo-baritone-10Zdroj: Bored Panda

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.