Komentáře na Facebooku

top-4-comments-on-mashable-this-week-88cd293f60

Facebook není zrovna z těch sociálních sítí, které by bylo jedno, co si kdo říká. Má totiž kouzelné tlačítko „Nahlásit“ umožňující přeposlání komentáře nebo příspěvku přímo administrátotům Facebooku a ti jeho původce po zvážení dočasně zablokují nebo mu zablokují účet úplně.

Víte, že existují určitá pravidla Facebooku? Něco jako školní řád. Tam stojí, že uživatel nebude zveřejňovat nenávistné projevy, výhrůžky nebo podněty k násilí. Pokud něco takového na svém Facebooku vidíte a nelíbí se vám to, využijte tu možnost, kterou vám Facebook dal, abyste se mohli chránit a prostě to nahlašte.

facebook

Facebook je vlastně takový, jaký si ho uděláme. Pokud si do přátel přidáváme lidi, kteří se rádí vyjadřují sprostě a líbí se jim násilí, asi naše zeď bude plná nenávisti. Na horory a kriminálky se ale můžeme dívat v televizi, tak si na sociálních sítích raději najdi vines od šílených Američanů nebo seveřanů.

Že se k některým tématům rozvinou bouřlivé diskuze je v pořádku. Dozvíme se názor ostatních a také díky nim můžeme získat i jiný pohled na věc. Každý je jiný a na Facebooku je spoustu lidí.

Dnes velmi aktuální uprchlická krize. I když se spoustu Čechů s uprchlíky setkává pouze ve lživých médiích, Češi se velice angažují do těchto diskuzí a za spousty jejich názorů by si vysloužili také zákaz používání Facebooku. Ale nikdo to nenahlásí. Alespoň vidíte, jak nenávistný stát jsme.

Jestli chcete v české nenávisti pokračovat, můžete mlčky přihlížet k tomu, co se děje kolem nás, nebo se pokuste českou náturu změnit a stiskněte „Nahlásit“, když je podle vás komentář nenávistný.

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.