V záři reflektorů sociálních sítí

1

Sociální sítě jsou super z mnoha důvodů a jedním z nich je, že díky nim se může celý svět dozvědět, že dokážeme něco, co ostatní nedokáží. Týká se to zejména zpěvu, hry na nějaký hudební nástroj, tance, sportu a mnoho dalšího. Náš talent můžeme ostatním ukázat tak, že natočíme nějaké video sami nebo se necháme někým natočit podobně, jako to udělal tanečník v jednom z následujících videí. Ve videu můžeme prezentovat nejen sebe, ale třeba naši hudební nebo taneční skupinu, školní divadlo, scénku a další zajímavé věci.

První pozitivní ohlasy získejte raději u svých reálných přátel

Co je ale velmi důležité a na co bychom měli dávat pozor je, že vždy bychom měli mít nějaký pozitivní ohlas už od svých přátel, rodiny nebo lidí z okolí. Pokud totiž si to myslíme jenom my a nějaké takové video o sobě vypustíme do světa, můžeme se stát terčem posměchu jak ze strany anonymních či neznámých sledujících, tak zejména ze strany našeho okolí, což dál může vést např. ke kyberšikaně a to my všichni víme, jak nebezpečná věc kyberšikana je

Nejen se ukázat, ale také pomoci ostatní nebo dokonce sobě

Díky videím na YouTube můžeme získat spoustu sledujících a je také možné, že si nás všimne nějaký profesionál, což může pomoci naší budoucí kariéře. Ti totiž uvidím, že jsme něčím zajímaví, umíme něco, co ostatní neumí a umíme využít příležitosti, kterou sociální sítě nabízí. Současně můžeme ostatním lidem pomoci a podělit se s nimi o to, co umíme. K tomu slouží videa (tutorialy), které slouží jako návod. Od nich se ale můžeme sami mnohé naučit.

Cover LMFAO od kluka, od kterýho bych to nečekala:

A jak to nedělat:

Kluk, co na hudebním festivalu uchvátil davy (na konci se na něj všichni nahrnou)

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.