Byte

byte-logo-thumbnail

Máš věcičku s logem nakouslýho jablka? Tak to se přesně ty můžeš registrovat na nejnovější sociální síť!

Spolu se začátkem školního roku byla spuštěna nová sociální síť Byte. Pokud máte rádi Vine, budete mít rádi i Byte, protože jejím zakladatelem je spoluzakladatel Vine. Byte už ale není jenom video, je to naprosto všechno.

Byte se sice trochu podobá Vine, Tumblr nebo Instagramu, protože hlavním obsahem je obsah – což je na Byte koláž. Není to ale běžná nezajímavá koláž. Na Byte totiž může vytvořit koláž z čehokoli. Můžeš použít fotku, gif, vytvořit nápis, ručně něco dokreslit, napsat text, vložit emotikonu, video nebo odkaz. Navíc, během tvorby koláže se jednotlivé kroky zaznamenávají a z nich pak do výsledného „bajtu“ vytvoří aplikace jedinečný soundtrack. Bajty pak můžeš sdílet se svými přáteli  v podobné aplikaci jako je Instagram či Vine.

Možná to zní trochu šíleně. Ono to tak má znít. Záměrem Dona Hofmanna je totiž vytvořit psychedelický rozmar připomínající 90. léta. Jelikož je neznáte, tak asi aspoň vyzkoušíte být trochu retro :)

Byte můžeš využít, když chceš udělat nějaký souhrn z výletu: hodíš tam nějakou fotku, připíšeš jaký to bylo, připojít video a odkaz na písničku, kterou jste si zpívali. To samé můžeš udělat i se svými zájmy, s věcmi, co tě zajímají nebo i se školní látkou. Využití bajtů je různé. Tady můžeš kouknout na zajímavé bajty:

byte1

byte2

byte3

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.