MSQRD vs. Snapchat

25806116952_5bc55b5472_b

Je to spoustu písmen, ani nevíme, jak se to vlastně čte – MSQRD. Prvně to byla aplikace pouze pro iPhony a proslavila se zejména tím, že měla příjemnou funkci FaceSwap, díky níž jste si mohli ohyzdit obličej obličejen vašeho kamaráda. MSQRD umí ale i podobné věci jako Snapchat – filtry na selfíčka.

Abychom se ale dostali ke klíčovému odhalení – už nikdy víc nemusíme říkat „msqrd“ ale jmenuje se to „Masquarada“. Takže až si do svých androidů budete tuhle aplikaci instalovat, můžete se chlubit tím, že instalujete „maškarádu“ :) Pak se můžete vesele fotit a vypadat jako batman, muž s fousy, gentleman s knírem nebo si decentně přidat hawaiskou kytku. Z MSQRD můžete pak vaše veledílo sdílet hned na Facebook nebo Instagram, v možnostech pak můžete odeslat i na další sítě a fotka se vám také uloží do zařízení.

Oproti Snapchatu nejsou ale filtry MSQRD interaktivní a tak zábavné. Můžete ale vypadat jako Bob Marley, Leo DiCaprio nebo David Bowie. Po technické stránce si MSQRD asi vede líp, ale koho to zajímá, když vám na Snapchatu leží přes celý obličej kočka a mňouká.

Vzhledem k tomu, že v posledních dnech byla MSQRD odkoupena Facebookem (protože Snapchat se nedal), můžeme očekávat, že MSQRD čeká spoustu vylepšení. Dalo by se říct, že heslo Facebooku je „kdo nehraje s náma, hraje proti nám“, takže když se Snapchat nechtěl do modré rodiny přidat, bude se ho Facebook snažit překonat díky MSQRD.

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.