Vzkaz v lahvi neboli Fling!

fling

Znáš jednu z nejnovějších mobilních sociálních sítí? Fling je dost podobná sociální síť jako je Snapchat s tím rozdílem, že svoji fotku/příspěvek/video sdílíš s padesáti náhodnými uživateli z celého světa! Stejně tak i ty máš na své hlavní stránce 50 nových obsahů. Jednotlivé obsahy však nejsou pojmenovány podle uživatele ale podle země, z níž příspěvek pochází. Obsah se ti nezobrazuje v náhledu, takže kolikrát na tebe čeká opravdu překvapení :)

Může ti přijít zábavná fotka, zajímavé video, ale také pozor na exhibicionisty, kteří potřebují přes Fling posílat svá obnažená těla. To pak člověku trochu zkazí dojem z Flingu, ale naštěstí tu převažuje více pozitiv! Jedním z nich je právě to, že můžeš takového „naháče“ nahlásit a víc „vzkazů v lahvi“ ti od něj už nepřijde :) Sám ale můžeš obohatit spoustu lidí např. o českou kulturu, zajímavá místa, knedlo-vepřo-zelo a sám můžeš lépe poznat jiné kultury, národy a lidi :)

Registrace je poměrně jednoduchá, můžeš si tam vymyslet jakékoli jméno, ale opravdu by ti mělo být alespoň 13. Jestli ne, řekni to rodičům! Sice tě starším neudělají ale můžete se třeba bavit společně :)

Ověřené uživatele ale můžeš sledovat nebo zajímavý příspěvek „reflingovat“ a poslat dalším 50 lidem!

03.05.16-4-576x1024

Hlavní strana Flingu – spousta vzkazů v lahvi z různých zemí

03.05.16 - 2

Vyfoť něco zajímavého…

03.05.16-3-576x1024

…a pošli to do světa!

03.05.16 - 5 (1)

Záložka Oznámení

Výstřižek

Tvůj profil

Žádný komentář, buďte první!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.